Recenze

Zuzana

Před třemi lety jsem u Vás absolvovala víkendový kurz, ale velmi rychle se splnilo to, co jsem si od hormonální jógy slibovala – po měsíci cvičení jsem otěhotněla, tedy už dál nemohla cvičit. Teď bych si sestavu ráda zopakovala. 
Přiznám se, že mě zvlášť zaujal Váš profil, který máte na stránkách proto, že tenotkrát bych s jógou ráda pokračovala kvůli tomu, že mám sníženou funkci štítné žlázy. Paní doktorka se tváří, že budu brát prášky už do konce života, což je pro mě děsivá představa, proto bych po dobré zkušenosti s hormonální jógou ráda udělala další experiment se svým zdravím. 
 

Petra

Dobrý den Blanka, chtěla jsem Vám napsat dobrou zprávu. Téměř po každodenním cvičení HJT, kterou jste mě učila (cvičím v kuse cca měsíc a půl) nepotřebuji léky a ŠŽ funguje. Děkuji a přeji i Vím hodně zdraví a radosti.

Alžběta

Ahoj Blanko,

 v pátek to teď bude měsíc, co jsem byla na víkendovém semináři. Cvičím poctivě každý den a mám radost. Zaprvé mám pocit, že mi to dělá dobře, zadruhé jsem teď o víkendu po více jak 2 měsících dostala znovu menstruaci, tak jsem ráda.

Alžběta

Ahoj Blanko 🙂

chcem sa s tebou podelit o radostnu spravu – cakam miminko! 🙂 tie nevolnosti, ktore som citila na nasej poslednej hodine hormonalnej jogy boli tehotenske priznaky haha..zacinam 4. mesiac, dufam, ze vsetko bude vporiadku a po zotaveni sa urcite ukazem na poporodnych kurzoch 🙂

Radka

Začala jsem cvičit kvůli osteoporóze, ale tam se to tak rychle asi neprojeví. V menstruačním cyklu je to tak střídavě oblačno, ale překvapivě mi to pomáhá na psychiku. Dlouhé roky (myslím, že asi tak 15 let) jsem brala antidepresiva a nedařilo se mi je vysadit na víc než pár měsíců a pak jsem se vždycky trochu složila a musela jsem začít nanovo. Ale teď, jak pravidelně cvičím HJ, se to podařilo. Už neberu víc jak 5 měsíců léky a pořád se cítím dobře. Navíc jsem ani neměla žádné výkyvy po vysazení, které jsem vždycky mívala. Že na to má vliv HJ jsem si zcela jistá, protože v létě jsem o dovolené 4 dny necvičila a psychicky jsem se začala zhoršovat. Začala jsem opět cvičit a během pár dnů jsem byla zase ok. A navíc díky cvičení HJ skoro neznám špatnou náladu.

Šárka

Dobrý den Blanko,

v lednu jsem u Vás byla na kurzu HJ a po 2 měsících praktikování jsem otěhotněla:)

Jana

Pěkné poledne, hlášení o cvičení, skutečně mě to baví, ale ještě pořád si to nazpaměť nepamatuji, ale nevadí ranní cvičení je úžasné, nabití na celý den, ani hlad nemám a já ho mám pořád! Myslím, že tohle bylo jedno z mála mých dobrých rozhodnutí. Józe zdar a pěkný víkend.

Alena

Chtěla bych Vám poděkovat za uveden do tajů hormonální jógy,
cvičila jsem ji poctivě 20 dnů a každý den jsem se těšila až si ji zacvičím.
Přestala jsem cvičit, když jsem zjistila, že jsem těhotná. Nyní mám už měsíčního synka.
Ještě jednou děkuji.

Pavla

Nejdříve jsem byla ke cvičení hormonální jógy spíše skeptická, ale výsledky se dostavily tak rychle, že jsem se sama nestačila divit. Již po prvním měsíci jsem začala mít pravidelnou ovulaci, zlepšila se mi pleť a po dvouměsíčním cvičení mi dokonce zmizel tik v oku, kterým jsem se trápila několik let. Po 3 měsících cvičení úplně zmizely příznaky PMS a menstruační bolesti se také skoro vytratily. Cvičení bych doporučila všem ženám: je příjemné, nenáročné a člověka naplní pozitivní energií. A Blanka je skvělá lektorka, vše velmi dobře vysvětlí a dokáže člověka perfektně namotivovat!

Jitka

Hned na poprvé jsem po kurzu hormonální jógy otěhotněla, nicméně na hormonální jógu jsem šla spíš primárně kvůli bolestivé menstruaci a to musím říct, že se hned po kurzu zlepšilo a zvládla jsem bez léků proti bolesti! Celkově se mi hormonální jóga líbí, hlavně spojení cvičení a harmonizace čaker apod. Možná mě do kurzu taky hnaly malinko obavy, neboť v dnešní době kolem sebe pořád slyšíte a čtete na internetu, jaké jsou problémy s početím, a tak jsem chtěla být nějak dopředu „vybavená“ a pracovat na sobě… jsem ráda, že mám nyní cvičení, které můžu cvičit doma a věřím, že se mi bude hodit i po porodu, abych se dostala zpět do formy 🙂

Marta

Účastnila jsem se kurzu hormonální jógy (září 2016) vedeného Blankou Brávkovou. Kurz předčil má očekávání a doporučuji ho vřele všem ženám, nejen těm, které mají nějaké potíže. Pravidelné cvičení hormonální jógy opravdu přineslo slibované účinky — jak by mohli potvrdit i ostatní účastnice — již během kurzu. Blanka je úžasná a cvičení s ní je skvělý zážitek.

Jana

Teď jsem Blanko na pravidelné cvičení opakovacích lekcí už nedorazila, podařilo se mi otěhotnět a jsem na začátku 4. měsíce, tak mám radost….
Na cvičení hormonální jógy, jako vhodného doplňku při snaze o miminko mě upozornila kolegyně v práci. Hledala jsem časově dostupné cvičení a narazila na Centrum hormonální jógy, které mi vyhovovalo jak polohou, tak širokým výběrem termínů cvičení. Prostředí i přístup cvičitelky Blanky si nemohu vynachválit. Nadchla mě i možnost opakovacích lekcí, kterou jsem mnohokrát využila, což mě motivovalo do dalšího cvičení a zároveň jsem měla jistotu, že při domácím cvičení neopakuji stále stejné chyby dokola. Cvičení s Blankou mohu jen vřele doporučit.

Dana

Krásný den Blanko,
posílám 1.zpětnou informaci, že hormonální jóga funguje, byla jsem na semináři teď o víkendu a asi to cvičím dobře, dnes dopoledne jsem začala lehce menstruovat, není to nic silného, ale menstruace to je, nemám žádné příznaky PMS, jen trochu tlačí oba vaječníky,poslední menstruaci jsem měla letos v březnu, a to ještě s hormony, pak bez hormonů jako když utne a nic až dodnes. Jsem v pohodě, plná energie a v klidu, dobře spím a trochu se čistím častější stolicí.
Funguje to i bez hormonů…..moc díky.
Jen mě mrzí, že jsem o této metodě nevěděla dříve, nemusela jsem ty hormony chroupat tak dlouho, ale všechno má svůj důvod, tak to tak beru a těším se na nové změny. Určitě teď i s větším nadšením budu pokračovat ve cvičení a šířit její pozitivní účinky.

Pavlína

Ahoj Blanko,
tak hlásím první menstruaci bez ibalginu. Je to pecka! Ibalgin byl pro mě nutnost snad vždycky, dlouho si nepamatuji tak pohodovou menstruaci. Nejen, že jsem půl dne neproležela s nahřívací flaškou, ale dokonce jsem přeskládala kuchyň, upekla buchtu, šla na lehčí túru a samozřejmě cvičila. Jsem moc nadšená a dodalo mi to odvahu opravdu vysadit ty prášky a zkusit to bez nich 🙂 Děkuji moc za předání zkušeností. Snad se brzy zbavím i ostatních obtíží, to se mi uleví 🙂

Bára

K Blance jsem se přihlásila na víkendový kurz hormonální jógy na jaře 2017. Důvodem byla moje nemocná štítná žláza. Byla jsem odhodlaná pravidelně cvičit, protože jsem nevěřila, že jedinou možnou léčbou je doživotně brát léky. Blanka všechny cviky krásně vysvětlila, předvedla a dbala na správné pozice každé z žen ve skupině. Navíc jsme si i příjemně popovídaly a zjistily, že každá máme nějakou svoji bolístku, která nás trápí. Po nějaké době jsem si přišla ještě dvakrát zacvičit, abych se ujistila, že vše dělám dobře. Druhá kontrolní hodina byla dokonce jen ve dvou, takže mě Blanka mohla upozornit i na ty nejmenší detaily, které jsem stále pletla. Nyní, po mnoha měsících cvičení jsem si již úplně jistá, že vše provádím správně a čekám na další kontrolu na endokrinologii a jsem zvědavá na výsledky. Blance děkuji za pomoc i za příjemnou společnost. Po cvičení jsem vždy krásně odpočatá zklidněná a myslím si, že i za to stojí cvičit.

Veronika

Ahoj Blani, přeji vše krásné v novém roce! Cvičím a moc se mi to líbí,…

Pavlína

Rozhodně mě překvapilo, že v podstatě po 3 týdnech cvičení (vynechala jsem cvičení 2x po opravdu náročných dnech) je vidět výsledek. Určitě budu ráda informovat i dál, jak se např mění ty mé PMS stavy. Každopádně odstranění bolesti břicha a pánevního dna při menstruaci je pro mě velký úspěch. 🙂 + bylo pro mě snadnější dny před menstruací držet o něco lépe chutě na uzdě. Místo 20 čokolád byly třeba jen 2 😀

Michaela

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Blance za hodiny těhotenské jógy. Jen bych chtěla vyřídit velké pozdravy, že Maruška se narodila 23.6. ,měla krásných 3260 g a porod proběhl úplně fyziologicky bez zásahů, nástřihu. Myslím, že to bylo hlavně díky skvělé přípravě na józe.